Navraťte pokožce pevnost a vitalitu

Řada produktů THERMAL SPA je primárně určena na specifická salonní ošetření pro zpevnění těla, redukci objemu a redukci celulitidy. Inovovaná tělová péče kosmetiky Eberlin odráží nejnovější metody a postupy v oblasti neinvazivní péče o pokožku těla. Pečlivý výběr účinných přírodních látek, které jsou schopny aktivovat ozdravné procesy v pokožce, stojí za mimořádně silným efektem těchto profesionálních produktů. Všechny produkty této řady dokážou snadno pronikat i do hlubších vrstev pokožky, díky čemuž působí přímo uvnitř tkání a obnovují normální a přirozenou aktivitu buněk.

PRODUKTOVÁ ŘADA THERMAL SPA

THERMAL MUD – Termální bahno

Vlastnosti

Účinnými látkami tohoto produktu jsou jíly, řasy, soli a éterické oleje, které aktivací zvyšují svoji teplotu. Díky těmto vlastnostem produkt doporučujeme při všech ošetřeních, během nichž cílíme na celulitidu, obezitu, bolest, detoxikaci a aktivaci mikrocirkulace.

Účinné látky

Kaolín, montmorillonit, křemičitan hořečnatý, síran vápenatý, vitamín B3, rozmarýn, máta

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

1 400 ml profesionální balení / EB01265

LIPOREDUCTIVE SALTS – Liporeduktivní sůl

Vlastnosti

Liporeduktivní sůl je složena z čistě přírodních produktů, bez přidaných chemických látek. Vysoká iontová koncentrace v tomto produktu je to, co potřebujeme pro dokonalé fyziologické působení k odstranění toxických faktorů při účinných tělových ošetřeních zaměřených na celulitidu, obezitu, bolest, detoxikaci a aktivaci mikrocirkulace.

Účinné látky

Chlorid draselný, křemík, kobalt, měď, nikl

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

1 200 ml profesionální balení / EB00052

VINODERM FLUID

Vlastnosti

Tělová terapie pomocí účinných složek, které jsou vhodné zejména pro udržení vlhkosti pokožky, zpevnění a zlepšení mikrocirkulace. Omezuje působení volných radikálů a podporuje omlazení pokožky.

Účinné látky

Zpevňující zeleninové sérum, pšeničný škrob, vinná réva, kaolín

Typy pleti

Všechny typy pleti, zejména pleť se ztrátou pevnosti

Balení

500 ml profesionální balení / EB01419

ALGAE FLUID

Vlastnosti

Jedná se o tekutý prostředek pro ošetření pokožky těla. Využívá se zejména při procedurách k redukci objemu a celulitidy a ke zpevnění pokožky. Obsahuje výtažek z mořských řas fucus a laminaria.

Účinné látky

Mořská řasa fucus (chaluha bublinatá) má příznivý účinek na hubnutí a spolu s řasou laminaria obsahují velké množství minerálních látek s příznivými účinky na organismus.

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

500 ml profesionální balení / EB00047

NEUROSENSITIVE RELAX OIL – Relaxační olej

Vlastnosti

Synergie použitých přírodních složek má významné relaxační účinky na lidský organismus, zejména při bolesti, úzkosti a stresu. Relaxační olej harmonizuje mysl, regeneruje buňky a zlepšuje pružnost pokožky. Doporučujeme používat jej v salonu při relaxační masáži. V domácím prostředí doporučujeme použití na noc, bezprostředně po sprchování nebo koupeli, ještě na vlhkou pokožku.

Účinné látky

Levandule, meduňka, Azahar-Neroli (pomerančové květy)

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

300 ml profesionální balení / EB 01327

NEUROSENSITIVE STIMULANT OIL – Stimulační olej

Vlastnosti

Olej má stimulační a antistresový účinek a je vhodný pro domácí i salonní ošetření. Díky svému složení má antiseptické, protizánětlivé, revitalizující a tonizující vlastnosti.

Účinné látky

Rozmarýn, tymián, eleuterokok

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

300 ml profesionální balení / EB01326