EQUILIBRIUM – 10 LINE BODY

Řadu EQUILIBRIUM – 10 Vám doporučujeme pro okamžité zlepšení jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, nebo mastnou. Je to základní stavební kámen kosmetiky Eberlin pro zdravou a krásnou pokožku. Již po prvním použití dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak naše cesta za opravdovou krásou. Díky vyvážené synergii účinných složek, jako jsou vitamíny, kolagen a elastin, pozorujeme zlepšení stavu pleti: okysličení, zlepšení struktury pokožky a hydratace.

EQUILIBRIUM – 10 LINE BODY

PURE OIL BODY

V souladu s moderními trendy představujeme novou kosmetickou řadu vysoce účinných olejů, pomocí kterých dosáhneme celkové stimulace tkání, jejich okysličení a rovnováhy mezi jin a jang. Smíchali jsme tradiční exotické a jiné inovativní oleje tak, abychom dosáhli personalizovaného přístupu k ošetření a co nejlepších výsledků.

PURE OIL BODY

SLIMMING & FIRMING

Inovativní řada kosmetické péče, která vychází vstříc požadavkům moderní doby na štíhlé a pevné tělo. Obsažené účinné látky působí na spalování tuků, zlepšení stavu celulitidy, zmenšení otoků a zlepšení mikrocirkulace v pokožce. Zeštíhlující a zpevňující anticelulitidní ošetření stimuluje lipolýzu, tvorbu kolagenu a produkci kyseliny hyaluronové. Již během dvou týdnů aplikace přípravků můžete pozorovat vyhlazení pokožky a omezení projevů celulitidy. Kosmetické produkty z této řady můžeme doporučit, zejména pokud Vás trápí: celulitida, lokální tukové zásoby, strie nebo ochablá pokožka

SLIMMING & FIRMING

THERMAL SPA

Řada produktů THERMAL SPA je primárně určena na specifická salonní ošetření pro zpevnění těla, redukci objemu a redukci celulitidy. Inovovaná tělová péče kosmetiky Eberlin odráží nejnovější metody a postupy v oblasti neinvazivní péče o pokožku těla. Pečlivý výběr účinných přírodních látek, které jsou schopny aktivovat ozdravné procesy v pokožce, stojí za mimořádně silným efektem těchto profesionálních produktů. Všechny produkty této řady dokážou snadno pronikat i do hlubších vrstev pokožky, díky čemuž působí přímo uvnitř tkání a obnovují normální a přirozenou aktivitu buněk.

THERMAL SPA

LINEA RESONANCE

Řada prostředků pro eliminaci celulitidy má za úkol modelovat postavu a snižovat lokální tukové zásoby. Toho je dosaženo hned třemi způsoby:

  1. Inhibice lipogeneze – snížení syntézy nových triglyceridů (adipocyty)
  2. Stimulace lipolýzy – aktivace zničení triglyceridů již nahromaděných v adipocytech
  3. Redukce adipogeneze – potlačení změn preadipocytárních buněk na zralé adipocyty

LINEA RESONANCE

MESOCELL

Objevte s námi řadu produktů MESOCELL, která je vyrobena pomocí biotechnologie z vysoce kvalitních přírodních látek. Výrobky z této řady vynikají svojí vysokou účinností při řešení různých problémů pokožky a můžeme je použít na obličej i tělo. MESOCELL je vyroben za použití moderních biotechnologických metod, díky čemuž mohou účinné přírodní látky pronikat do pokožky rychle, bezpečně a efektivně. Vzhledem k tomu, že každá pokožka je jedinečná, je zřejmé, že také každý klient potřebuje svoji jedinečnou péči. Naprosto nespornou výhodou produktů MESOCELL je jejich variabilita v souvislosti s problémem pokožky – na jednoho klienta můžeme použít séra jednotlivě, nebo jako kombinaci až 3 sér. MESOCELL tak poskytuje řešení následujících problémů: celulitida, obezita, strie, ochablost, stárnutí a hydratace

MESOCELL

FOTODEPILACE

Řada produktů pro péči o pokožku po epilaci laserem nebo epilaci pomocí intenzivního pulsního světla IPL. Produkty jsou vhodné také pro zklidnění pokožky po všech procedurách k odstraňování chloupků, mezi které se řadí také různé druhy depilace.

FOTODEPILACE

CHIROMASÁŽE

Řada produktů vyvinutá speciálně pro použití při masážních a chiromasážních ošetřeních. Ideální při bolestech svalů a kloubů a pro zlepšení mikrocirkulace. Kombinace přírodních extraktů při masáži proniká do pokožky a přináší tak rychlou úlevu od bolesti.

CHIROMASÁŽE

ESENCIÁLNÍ OLEJE

Slovo aromaterapie znamená ošetření za použití vonných látek. Jedná se o velmi starou techniku, která používá éterické oleje extrahované z rostlin k prevenci a péči o fyzické i emocionální neduhy. Esenciální oleje jsou exkluzivní produkty, v nichž jsou zastoupeny všechny čtyři přírodní živly: vzduch, oheň, voda a země.

ESENCIÁLNÍ OLEJE

BRONZE LINE

Tato řada opalovacích produktů nabízí komplexní ochranu před slunečním zářením díky pokročilým technologiím, které chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Jsou použity pouze speciální látky s vysokou účinností a dobrou snášenlivostí. Tato řada je ideální pro přípravu pokožky před sluněním a díky jejímu používání získáte krásnou a zdravou pokožku. Všechny produkty mají lehkou a snadno roztíratelnou konzistenci.

BRONZE LINE