OKO JE DO DUŠE OKNO

Oční okolí je citlivá oblast, na které stárnutí pokožky pozorujeme nejdříve. Oko neustále mrká a pracuje, a proto není divu, že jsou svaly a pokožka v této citlivé a namáhané oblasti unavené. Navíc je pokožka očního okolí 4krát tenčí než pokožka zbytku těla. Eberlin Vám přináší tuto mimořádnou pečující řadu, která se stará nejen o Vaše oči, ale také o další namáhanou část tváře – rty. Díky přírodním složkám tak svoje oči a rty můžete dokonale odlíčit, poskytnout jim odpovídající výživné složky a ještě posílit růst svých řas.

PRODUKTOVÁ ŘADA BIO EYES & LIPS

EYE AND LIP MAKEUP REMOVER / ODLIČOVAČ OČÍ A RTŮ

Vlastnosti

Jemný a šetrný dvoufázový odličovač pro dokonalé odlíčení očí i rtů. Díky svému složení působí do hloubky a odstraní i voděodolnou řasenku a rtěnky. Odličovač byl navržen a vyvinut speciálně pro jemné oční okolí, nedráždí oči a díky obsahu panthenolu navíc podporuje růst řas. Nebavilo Vás odličovat si oči? Tak teď už bude!

Účinné látky

Pore reductyl-nt, myrha, marhaník granátový, panthenol, řebříček obecný, argánie trnitá

Použití

Před použitím přípravek dobře protřepejte. Aplikujte pomocí bavlněného odličovacího tampónku na zavřené oko. Přiložte, jemně promněte a očistěte pokožku jemným tahem dolů. Opakujte stejný postup ve spodní části oka. Opakujte tak dlouho, dokud nebude veškerý make-up odstraněn. Použijte také na rty pro odstranění rtěnky. Poté použijte vhodný oční krém.

Typy pleti

Určeno pro odlíčení očí a rtů

Balení

150 ml maloobchodní balení / EB01616
500 ml profesionální balení / EB01617

HYALURONIC EYE CONTOUR / HYALURONOVÝ OČNÍ KRÉM

Vlastnosti

Inovativní ošetření kontur očí a rtů, které díky obsahu kyseliny hyaluronové zvyšuje elasticitu pokožky ve všech jejích vrstvách, navrací pleti mladistvý vzhled a eliminuje vrásky. Díky svému složení a obsahu hydratačních a dalších účinných látek se stal Eberlin hyaluronový oční krém opravdovým krémem mládí pro Vaše oči. Díky svému složení je vhodný nejen k péči o citlivé oční okolí, ale také k pravidelné péči o Vaše rty.

Účinné látky

Kyselina hyaluronová, koenzym q10, kadidlovník pilovitý, hořec žlutý, břečťan popínavý, komonice lékařská, ginko biloba, řepík lékařský
Hydratační faktory: sodík, glukóza, lysin, glycin, alantoin, kyselina mléčná, urea

Použití

Po pečlivém odlíčení očního okolí použijte malé množství přípravku a lehkou krouživou masáží aplikujte na oblast očního okolí.

Typy pleti

Oční okolí a rty

Balení

15 ml maloobchodní balení / EB01928
50 ml profesionální balení

BIO EYES FIRMING CONTOUR / LIFTINGOVÝ OČNÍ KRÉM

Vlastnosti

Inovativní oční krém s výrazným okamžitým a dlouhotrvajícím liftingovým efektem, který dokáže Vašim očím navrátit svěžest a vitalitu a umožní Vám tak vyhnout se operaci očních víček. Díky obsahu kmenových buněk z pomeranče je skutečným krémem mládí, protože doslova navrací pokožce mládí – dokáže ji omladit až o 12 let. Eberlin liftingový oční krém stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a je určen zejména pro zralou pokožku v období kolem menopauzy a po jejím ukončení. Díky svému složení je vhodný nejen k péči o citlivé oční okolí, ale také k pravidelné péči o Vaše rty.

Účinné látky

Rhaponticin, pomerančové kmenové buňky, pórnatka kokosová, sezam indický, čekanka obecná

Použití

Po pečlivém odlíčení očního okolí použijte malé množství přípravku a lehkou krouživou masáží aplikujte na oblast očního okolí.

Typy pleti

Dehydrovaná starší pokožka se sklonem k vráskám

Balení

15 ml maloobchodní balení / EB01927

BIO EYES CONTOUR DECONGESTANT / OČNÍ KRÉM PROTI OTOKŮM

Vlastnosti

Krém pečující o oční okolí, který zřetelně eliminuje otoky a kruhy pod očima a zjemňuje oční linie díky drenážnímu účinku na tkáně. Výrazně také zvyšuje přirozenou produkci kolagenu a elastinu a působí hydratačně a protizánětlivě s liftingovým efektem.

Účinné látky

Vilín virginský, marhaník granátový, kaštan koňský, bez černý, měsíček lékařský

Použití

Po pečlivém odlíčení očního okolí použijte malé množství přípravku a lehkou krouživou masáží aplikujte na oblast očního okolí.

Typy pleti

Určeno zejména na otoky a tmavé kruhy pod očima a vrásky

Balení

15 ml maloobchodní balení / EB01926

MULTI-ACTION EYE & LIP MASK / MASKA NA OČI A RTY

Vlastnosti

Díky kombinaci přírodních složek zklidňuje a regeneruje pokožku očí i rtů. Bojuje proti dehydrataci, jemným vráskám i kruhům pod očima a je vhodná pro mladší i pro starší pleť. Má projasňující účinky a obsahuje revoluční komplex látek, které působí proti otokům, ale zároveň dokáží v citlivé pleti očního okolí udržet vlhkost.

Účinné látky

Bisabolol, alantoin, kaolín, bez černý, vinná réva olej ze semen, řebříček obecný, čajovník čínský, kyselina hyaluronová, ovesný protein

Použití

Jemným štětcem naneste malé množství na okolí očí a rtů a nechte působit 10 až 15 minut. Po této době zapracujte pomocí jemné masáže do pokožky. Pro intenzivní efekt použijte každý večer, jinak jednou týdně jako prevenci.

Typy pleti

Okolí očí a rtů

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01615
125 ml profesionální balení / EB01618

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ BIO EYES & LIPS

Toto ošetření je určeno pro péči o oční okolí, což je citlivá oblast, na které stárnutí pokožky pozorujeme nejdříve. Oko neustále mrká a pracuje, a proto není divu, že jsou svaly a pokožka v této citlivé a namáhané oblasti unavené. Navíc je pokožka očního okolí 4krát tenčí než pokožka zbytku těla. Eberlin Vám přináší tuto mimořádnou pečující řadu, která se stará o Vaše oči. Během ošetření se můžeme zaměřit na specifické problémy očního okolí, jako jsou vrásky, kruhy nebo pigmentace. Ošetření očního okolí si můžete dopřát jako samostatnou péči, nebo jako součást jiného kosmetického ošetření. Inovativní ošetření kontur očí, které díky obsahu kyseliny hyaluronové zvyšuje elasticitu pokožky ve všech jejích vrstvách, navrací pleti mladistvý vzhled a eliminuje vrásky. Účinné látky použité během tohoto ošetření: kyselina hyaluronová, koenzym Q10, břečťan, ginkgo biloba, komonice lékařská, řepík lékařský.

Ošetření je vhodné pro péči o oblast očního okolí žen i mužů bez rozdílu věku.

Délka ošetření 50 minut