POLLUTION TOTAL DEFENSE

Ochranný štít pro Vaši pleť

 

Chrání pleť před znečištěným životním prostředím

Tato kosmetická řada byla vyvinuta speciálně pro ochranu pokožky před znečištěným životním prostředím. Ať už žijete ve větších městech, nebo na venkově, setkáváte se s negativními účinky vnějších vlivů na svoji pleť. Znečištění vzduchu, ultrafialové paprsky, cigaretový kouř a v neposlední řadě i elektromagnetický smog, který vyzařují všechny počítače a mobilní telefony, s nimiž jsme v každodenním intenzivním styku – to vše se podílí na stárnutí pokožky až z 80 %. Pro udržení zdravé pokožky je tedy nezbytné tyto negativní dopady eliminovat.

PRODUKTOVÁ ŘADA POLLUTION TOTAL DEFENSE

TOTAL CREAM DEFENSE POLLUTION

Vlastnosti

Kůže je ochranným štítem, který nás chrání před škodlivými dopady znečištěného životního prostředí. Náš organismus je nastaven tak, že kůže se brání před negativními vlivy sama, jakmile je však překročena únosná mez, ochranná bariéra může být poškozena a na pokožce dochází k nevratným změnám. Kůže je zanesena nečistotami, póry se ucpávají a pokožka se stává hrubou a ochablou a dochází k dehydrataci. Nárůst volných radikálů aktivuje zánětlivý proces v pokožce. Krém DEFENSE POLLUTION bojuje proti všem těmto škodlivým následkům díky obsahu mimořádně účinných aktivních látek. V krému jsou obsaženy pokročilé SPF ochranné faktory SunCAT MTA bez chemických filtrů.

Účinné látky

Dračí krev, kyselina maslinová, kyselina ferulová, kyselina hyaluronová, SPF ochranné faktory SunCAT MTA

Použití

Pro ochranu pleti naneste ráno dostatečné množství přípravku na obličej a krk rozetřete po pokožce lehkou masáží až do vstřebání. Doporučujeme používat spolu s přípravkem BOOSTER TOTAL DEFENSE.

Typy pleti

Všechny typy pleti bez rozdílu věku

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01743

BOOSTER TOTAL DEFENSE POLLUTION

Vlastnosti

Sérum, které aktivuje ochranný štít pokožky v boji proti vnějšímu znečištění, jako je smog, cigaretový kouř, ale také elektromagnetický smog, zejména z počítačů a mobilů, s nimiž jsme téměř všichni v každodenním kontaktu. Sérum poskytuje pokožce díky svým aktivním látkám bezpečnou ochranu a aktivuje její vlastní ochranné mechanismy.

Účinné látky

Opuncie, med, maracuja, hrušeň

Použití

Pro ochranu pleti naneste ráno dostatečné množství přípravku na obličej a krk rozetřete po pokožce lehkou masáží až do vstřebání. Doporučujeme používat spolu s přípravkem TOTAL CREAM DEFENSE POLLUTION.

Typy pleti

Všechny typy pleti bez rozdílu věku

Balení

30 ml maloobchodní balení / EB01744