PURE OIL

ESENCIÁLNÍ OLEJE PRO KRÁSNOU A ZÁŘIVOU PLEŤ

V souladu s moderními trendy představujeme novou kosmetickou řadu vysoce účinných olejů, pomocí kterých dosáhneme celkové stimulace tkání, jejich okysličení a rovnováhy mezi jin a jang. Smíchali jsme tradiční exotické a jiné inovativní oleje tak, abychom dosáhli personalizovaného přístupu k ošetření a co nejlepších výsledků.

Při práci s touto luxusní řadou olejů používáme také nástroje, jako je Gua Sha a Lifting Cup, které zlepšují pronikání účinných látek do pokožky a také ji zpevňují a okysličují.

PRODUKTOVÁ ŘADA PURE OIL

REGULATING OIL – REGULAČNÍ OLEJ

Vlastnosti

Tento olej se snadno vstřebává a pomáhá zadržovat vlhkost v pokožce. Má vynikající přirozenou stabilitu proti oxidaci. Zvláčňuje a revitalizuje pokožku a má protizánětlivé, antioxidační a antiseptické účinky. Zanechává pokožku hydratovanou a svěží bez mastného pocitu.

Účinné látky

Kalahari Melon, Jojoba Oil, Limnates Alba Oil, Marula Oil, Abyssinian Oil, Lemon Essential Oil, Herboil Azahar Ha, Sage Essential Oil, Eucalyptus Essential Oil, Alpha Shield Oil, Vitamin E

Použití

Určeno pro oblast obličeje. Očistěte pleť pomocí Calming Oil a tonizujte vodou Rosa Damascena. Aplikujte ½ pipety nebo 1 pipetu Regulating Oil, podle potřeb pleti, a masírujte pohyby nahoru. Vylepšete ošetření pomocí Lifting Cup nebo Gua Sha.

Typy pleti

Všechny typy pleti, včetně mastné a se sklonem k akné.

Balení

30 ml maloobchodní balení / EB01881
50 ml profesionální balení / EB01882

FIRMING OIL – ZPEVŇUJÍCÍ OLEJ

Vlastnosti

Mix látek pro účinný anti-aging. Zlepšuje pevnost pleti a její celkový vzhled, protože podporuje regeneraci pokožky a syntézu kolagenu. Působí protizánětlivě, neutralizuje volné radikály a snižuje suchost pokožky, která je vystavena slunečnímu záření. Dodává pokožce jas a vitalitu. Zpevňuje, remodeluje a vyplňuje vrásky. Výsledkem je hladká, tónovaná a zářivá pleť. Speciálně navrženo pro zralou pleť.

Účinné látky

Manketti Oil, Jojoba Oil, Marula Oil, Buriti Oil, Cacay Oil, Geranium Essential Oil, Sage Essential Oil, Orange Essential Oil, Vitamin E

Použití

Určeno pro oblast obličeje. Očistěte pleť pomocí Calming Oil a tonizujte vodou Rosa Damascena. Aplikujte ½ pipety nebo 1 pipetu Firming Oil, podle potřeb pleti, a masírujte pohyby nahoru. Vylepšete ošetření pomocí Lifting Cup nebo Gua Sha.

Typy pleti

Ochablá pokožka s vráskami.

Balení

30 ml maloobchodní balení / EB01883
50 ml profesionální balení / EB01884

ANTIOXIDANT OIL – ANTIOXIDAČNÍ OLEJ

Vlastnosti

Obličejový olej s velkou kombinací antioxidantů pro ochranu buněčné DNA před volnými radikály. Zanechává pokožku hydratovanou, vyživenou, chrání ji před znečištěním a zlepšuje její texturu a pružnost a minimalizuje známky stárnutí. Pro všechny typy pleti, zejména pro revitalizaci matné pokožky bez jasu.

Účinné látky

Marula Oil, Limnates Alba Oil, Jojoba Oil, Fermentoil Green Tea Seed, Buriti Oil, Bisabolol, Sun’alg®, Camelina Oil, Orange Essential Oil, Astaxanthin, Vitamin E

Použití

Určeno pro oblast obličeje. Očistěte pleť pomocí Calming Oil a tonizujte vodou Rosa Damascena. Aplikujte ½ pipety nebo 1 pipetu Antioxidant Oil, podle potřeb pleti, a masírujte pohyby nahoru. Vylepšete ošetření pomocí Lifting Cup nebo Gua Sha.

Typy pleti

Matná pleť, včetně mastné, aknózní a citlivé.

Balení

30 ml maloobchodní balení / EB01885
50 ml profesionální balení / EB01886

MARULA OIL

Vlastnosti

Marulový olej je bohatý na antioxidanty, čistí pokožku, hydratuje ji a pomáhá se zjemněním, revitalizací, zklidněním a regenerací.

Použití

Určeno pro oblast obličeje. Očistěte pleť pomocí Calming Oil a tonizujte vodou Rosa Damascena. Aplikujte ½ pipety nebo 1 pipetu Marula Oil, podle potřeb pleti, a masírujte pohyby nahoru. Vylepšete ošetření pomocí Lifting Cup nebo Gua Sha.

Typy pleti

Suchá a velmi suchá pokožka.

Balení

30 ml maloobchodní balení / EB01887

KALAHARI MELON OIL

Vlastnosti

Pomáhá pleti eliminovat všechny její toxiny přirozeným působením a bez ucpání pórů. Má vynikající čisticí, protizánětlivé a zklidňující vlastnosti.

Použití

Určeno pro oblast obličeje. Očistěte pleť pomocí Calming Oil a tonizujte vodou Rosa Damascena. Aplikujte ½ pipety nebo 1 pipetu Kalahari Melon Oil, podle potřeb pleti, a masírujte pohyby nahoru. Vylepšete ošetření pomocí Lifting Cup nebo Gua Sha.

Typy pleti

Jemná, mastná, aknózní, citlivá a podrážděná pleť.

Balení

30 ml maloobchodní balení / EB01888

MANKETTI OIL

Vlastnosti

Je to vynikající přirozená ochrana před sluncem a před oxidačním poškozením. Obnovuje bariérovou funkci pokožky. Kromě toho redukuje záněty a zarudnutí, zlepšuje hydrataci pleti a stimuluje obnovu a regeneraci pokožky.

Podporuje elasticitu a mírní známky stárnutí.

Použití

Určeno pro oblast obličeje. Očistěte pleť pomocí Calming Oil a tonizujte vodou Rosa Damascena. Aplikujte ½ pipety nebo 1 pipetu Manketti Oil, podle potřeb pleti, a masírujte pohyby nahoru. Vylepšete ošetření pomocí Lifting Cup nebo Gua Sha.

Typy pleti

Všechny typy pleti.

Balení

30 ml maloobchodní balení / EB01889

DAMASK ROSE WATER – VODA Z DAMAŠSKÉ RŮŽE

Vlastnosti

Osvěžující pleťová voda, bohatá na živiny, s přirozenými zklidňujícími vlastnostmi, která pomáhá tónovat, vyrovnávat pH a mírnit zarudnutí pleti. Obnovuje hydrataci tkáně a má jemný exfoliační účinek.

Účinné látky

Damask Rose, Niacinamide, Glacier Termal Water, Aloe Vera, Curligo Extract, Carysoft Probio, Renegrape®, Porereductyl Eco, Lemon Essential Oil, Actiol Green, Geranium Essential Oil, Vitamin E

Použití

Určeno pro oblast obličeje. Před použitím protřepejte. Po očištění a vysušení pleti naneste Rosa Damascena pomocí vatového tamponu jemnými pohyby na obličej, krk a dekolt. Nechte zaschnout a poté aplikujte doporučený Pure Oil dle potřeb pleti.

Typy pleti

Všechny typy pleti, včetně citlivé.

Balení

100 ml maloobchodní balení / EB01890
200 ml profesionální balení / EB01891