FIRMEZZA LINE

Více pevnosti a jasu, méně vrásek

Bojujte se stárnutím pokožky přímo v buněčné DNA

Specifická produktová řada pro zralou pleť, která působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Exkluzivní receptura na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáže výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. Výsledkem aktivace buněčné energie je posílená a vyživená pokožka a zjemnění vrásek. Tato řada je ideální pro nedostatečně vyživenou a stárnoucí pokožku s vráskami.

PRODUKTOVÁ ŘADA FIRMEZZA LINE

R-45 ESSENTIAL SERUM

Vlastnosti

Naprosto jedinečné sérum v boji proti stárnutí pokožky a vráskám. Jeho hlavní funkcí je zlepšení struktury tkání a zvýšení přirozené ochrany pokožky. Sérum zrychluje buněčný metabolismus a fixuje vlhkost ve vnější vrstvě pokožky. Výzkumné laboratoře Eberlin Biocosmetics navrhly toto sérum tak, aby působilo výrazně anti-agingově, proti vráskám a zachovalo obličeji jeho mladistvý oválný tvar. Síla a účinnost jeho přírodních složek je naprosto mimořádná.

Účinné látky

Mořské řasy fucus a laminaria, smetánka lékařská, pelargonie, citroník pravý, řepík lékařský, hydrolyzovaný kolagen, sójový protein. Hydratační faktory: sodík, glukóza, lysin, glycin, alantoin, kyselina mléčná, urea.

Použití

Naneste malé množství séra přímo na pokožku obličeje a krku a vmasírujte do úplného vstřebání. Dále by měl následovat závěrečný krém.

Typy pleti

Stárnoucí pleť s vráskami a nedostatečnou výživou

Balení

30 ml maloobchodní balení / EB01409
125 ml profesionální balení / EB01410

ESSENTIAL ABSOLUTE CREAM

Vlastnosti

Tento krém byl navržen tak, aby svým mimořádným složením bojoval proti stárnutí pokožky. Působí na všechny známé faktory věku a vyživuje pokožku oslabenou hormonálními změnami. Působí uvnitř buňky, kde stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Obsažené výtažky z mořského planktonu jsou důležité pro hydrataci pokožky a k nastolení přirozené rovnováhy pleti. Kyselina glykolová zvyšuje buněčný metabolismus a hydratuje pokožku. Kadidlovník pilovitý viditelně zlepšuje vzhled a výraz vrásek a má silný liftingový – botox – efekt. Tyto a ostatní přírodní složky tohoto krému jsou vynikající pomocníci v boji proti stárnutí pokožky a napomáhají udržení mladistvého vzhledu.

Účinné látky

Mořský plankton, kyselina glykolová, retinol, koenzym Q10, kyselina mléčná, alantoin, aloe vera, bambucké máslo, lykopen, kadidlovník pilovitý.

Použití

Naneste malé množství krému přímo na pokožku obličeje a krku a vmasírujte do úplného vstřebání.

Typy pleti

Stárnoucí pleť s vráskami a nedostatečnou výživou

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01408
250 ml profesionální balení / EB01445

FIRMEZZA ENERGY MASK

Vlastnosti

Speciální receptura pro zralou pleť, která dokáže pokožku vyživit a vrátit jí jas a pružnost. Díky vysokému obsahu vitamínů a lykopenu stimuluje přirozené funkce pokožky a pleť regeneruje a projasňuje. Obsažený kaolín je vynikající spojenec pro odstranění nečistot a toxinů z pleti, a navíc má bělicí účinky, což dodá Vaší pleti jas. Hydrolyzovaný sójový protein odstraňuje volné radikály a opravuje poškozené tkáně, čímž zamezuje předčasnému stárnutí pokožky. Aloe vera je velmi významná rostlina, která má velký obsah polysacharidů, vitamínů (A, C, D, B), minerálů a stopových prvků (železo, vápník, fosfor, hořčík…) a má mnoho vlastností přínosných pro zdraví pokožky. Mix obsažených přírodních látek – to je náš návod, jak zabránit stárnutí pokožky a o několik let ji omladit.

Účinné látky

Kaolín, aloe vera, zinek, vitamín F, zázvor, sójový protein, olej z pšeničných klíčků, rýžový extrakt.

Použití

Naneste štětcem na obličej a krk. Vyhněte se kontaktu s očima. Po zaschnutí odstraňte vlhkým a teplým ručníkem.

Typy pleti

Stárnoucí pleť s vráskami a nedostatečnou výživou

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01552
250 ml profesionální balení / EB01446

MAX TEN MASK

Vlastnosti

Dokonalý produkt pro ošetření v kosmetickém salónu, protože zajišťuje efektivní průnik aktivních látek do pokožky, má přínosné hydratační a regenerační vlastnosti a působí na stažení pórů. Maska je oblíbená pro svoje liftingové působení a je účinná v boji se ztrátou pevnosti a pružnosti pokožky. Ve složení najdete PVP-30, což je polymer, který se zcela běžně používá při výrobě kosmetických a farmaceutických výrobků pro svoji mimořádnou schopnost absorbovat vzdušnou vlhkost, proto maska při použití dobře zasychá. Obsažená želatina pochází z mořských řas, obsahuje protein a minerální sůl a má velmi příznivé účinky na pokožku.

Účinné látky

PVP-30, želatina

Použití

Typy pleti

Stárnoucí pleť s vráskami a nedostatečnou výživou

Balení

500 ml profesionální balení / EB01416

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ FIRMEZZA LINE

Specifické ošetření pro zralou pleť, které působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Exkluzivní receptury na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokážou výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. Výsledkem takto aktivované buněčné energie je posílená a vyživená pokožka a zjemnění vrásek. Toto kosmetické ošetření je ideální pro nedostatečně vyživenou a stárnoucí pokožku s vráskami. Během ošetření je mimo jiné použito jedinečné sérum, které dokáže bojovat proti stárnutí pokožky a vráskám. Jeho hlavní funkcí je zlepšení struktury tkání a zvýšení přirozené ochrany pokožky. Sérum zrychluje buněčný metabolismus a fixuje vlhkost ve vnější vrstvě pokožky. Výzkumné laboratoře Eberlin Biocosmetics navrhly toto sérum tak, aby působilo výrazně anti-agingově, proti vráskám a zachovalo obličeji jeho mladistvý oválný tvar. Síla a účinnost jeho přírodních složek je naprosto mimořádná. Účinné složky použité v tomto ošetření jsou například mořské řasy fucus a čepelatka (vitamín A, B2, C, E), zinek, železo, hořčík, rostlinné proteiny, řepík lékařský, mentol.

.

Ošetření je vhodné pro muže i ženy s vráskami a nedostatečnou výživou pleti.

Délka ošetření 60 minut