Vylepšené sluneční filtry

Tato řada opalovacích produktů nabízí komplexní ochranu před slunečním zářením díky pokročilým technologiím, které chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Jsou použity pouze speciální látky s vysokou účinností a dobrou snášenlivostí. Tato řada je ideální pro přípravu pokožky před sluněním a díky jejímu používání získáte krásnou a zdravou pokožku. Všechny produkty mají lehkou a snadno roztíratelnou konzistenci.

PRODUKTOVÁ ŘADA BRONZE LINE

CREMA SOLAR FACIAL SPF 50

Vlastnosti

Opalovací voděodolný krém na obličej. Právě pokožka obličeje je slunečním zářením často nejvíce zatížena, a je proto nezbytné chránit ji vysokým stupněm SPF. Tento jedinečný opalovací krém chrání pokožku před poškozením DNA buněk škodlivým UVA a UVB zářením a zabraňuje stárnutí pokožky a vzniku nežádoucích pigmentací. Má antioxidační účinek a poskytuje pokožce dostatečnou hydrataci. Získáte rovnoměrné opálení, zatímco Vaše pokožka volně dýchá.

Složení

Kurkuma, korál, chia olej, hroznový olej, mrkvový olej, ječmenný extrakt, akátový extrakt, vitamín F, SPF ochranné faktory SUN CAT MTA a Monoi/Gardenia (Monoi – vyslovuje se mah-noy – je tahitské slovo označující vonný olej. Vyrábí se namáčením květů gardénie do kokosového oleje. Pokožku přirozeně hydratuje a ochraňuje. Tato rostlina prý je tajemstvím krásy domorodých obyvatel Tahiti.)

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01666

NUTRICOSMETICA BRONZE NATURAL

Vlastnosti

Potravinový doplněk na bázi tyrosinu, luteinu, lykopenu, beta-karotenů, vitamínů B2, B9, E a C, selenu a manganu, který pomáhá chránit pokožku před oxidačním poškozením způsobeným slunečními paprsky.

Složení

Tyrosin, želatina (obal tobolky), posilovač objemu (mikrokrystalická celulóza, maltodextrin), vitamín C, selenové kvasnice, vitamín E (50 %), manganový glukonát, beta-karoten (10 %), lykopen (5 %), lutein (5 %), barvivo tobolky oxid titaničitý, vitamín B2, činidlo proti spékání (oxid křemičitý) a vitamín B9.

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

60 tobolek maloobchodní balení / EB01685