ACID LINE

Peelingy a kyseliny přírodního původu

Opravte nedokonalosti svojí pokožky pomocí hloubkového peelingu

V řadě Acid Line jsou použity látky přírodního původu, které působí jako silný a hloubkový peeling. Kyseliny mají exfoliační a regenerační účinek na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti.

PRODUKTOVÁ ŘADA CHEMICKÝCH PEELINGŮ A KYSELIN

KYSELINA GLYKOLOVÁ 8 %

Vlastnosti

Nejznámější AHA kyselina. Přirozeně se vyskytující látka, nacházející se v ovoci (meloun, hroznové víno, ananas) a cukrové třtině a řepě. Má nízkou molekulovou hmotnost, která umožňuje vysokou prostupnost kyseliny do kožních tkání. Má schopnost rozpouštět vazby mezi odumřelými kožními buňkami a urychluje proces odlučování kožních tkání a stimuluje tak proces obnovy kožních buněk. Stimuluje tvorbu kolagenu a zlepšuje kvalitu pokožky, což podporuje množení buněk epidermis. Výsledkem je čistá, světlá a zdravá pokožka.

Účinné látky

Kyselina glykolová

Použití

Výhradně v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

Kyselina glykolová (8 %) 60 ml profesionální balení / EB01592

KYSELINA MLÉČNÁ 30 %

Vlastnosti

Vzniká fermentací bakterií, které se nacházejí v ovoci, zelenině nebo mléce. Reguluje pH pokožky a má změkčující a anti-agingový účinek. Zjemňuje jemné a povrchové linky a vrásky. Je určena pro citlivou pokožku a také pro pleť s rosaceou. Použití kyseliny mléčné je také možné v kombinaci s jiným kosmetickým ošetřením. Ideální ošetření pleti jako prevence stárnutí pokožky. Má výrazný hydratační efekt, který je dokonce větší než má urea.

Účinné látky

Kyselina mléčná

Použití

Výhradně v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Citlivá pokožka nebo pokožka s rosaceou

Balení

Kyselina mléčná (30 %) 60 ml profesionální balení / EB01585

KYSELINA MANDLOVÁ 30 %

Vlastnosti

Získává se z hořkých mandlí. Je to nezbytný pomocník při potížích s akné. Aktivně bojuje s bakteriemi v průběhu infekčního procesu, zabraňuje tvorbě nových zánětů a urychluje hojení. Reguluje a normalizuje produkci tuku a zlepšuje vzhled pokožky s akné, komedony, folikulitidou a rosaceou.

Účinné látky

Kyselina mandlová

Použití

Výhradně v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Pro mastnou pleť se sklonem k akné a pleť poškozenou slunečním zářením

Balení

60 ml profesionální balení / EB01586

KYSELINA KOJOVÁ 8 %

Vlastnosti

Získává se zejména z hub Aspergillus Oryzae, kterým se v Japonsku říká koji, a také při fermentaci sladovnické rýže pro použití při výrobě japonského rýžového vína saké. Má vynikající účinky zejména při odstraňování pigmentových skvrn na pokožce. Působí přímo na funkci melanocytu. Inhibuje syntézu melaninu blokováním transformace L-tyrosinu, aminokyselinového prekurzoru, který se přeměňuje na melanin. Zanechává pokožku jemnou a jasnou. Lze ji použít i v letním období.

Účinné látky

Kyselina kojová

Použití

Výhradně v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Pleť s pigmentovými skvrnami (pigmentové skvrny od slunce, stařecké skvrny, skvrny způsobené hormonální nerovnováhou a užíváním léků a také chloasma)

Balení

60 ml profesionální balení / EB01523

P.H.A. 18%

Vlastnosti – IDEÁLNÍ PRO CITLIVOU, ATOPICKOU PLEŤ A PLEŤ S ROSACEOU

Ideální kyselina pro realizaci chemického peelingu v kombinaci se všemi protokoly, jako alternativa k Peeling Scrub z Gold Line. Zvláště vhodná pro všechny typy citlivé pleti, ať už se jedná o zarudnutí, rosaceu nebo atopickou a citlivou pleť. Gluconolactone je přirozeně se vyskytující látka, která má silné antioxidační vlastnosti, působí proti volným radikálům, pleť hydratuje, zjemňuje a je mimořádně vhodná pro citlivou pleť. Kyselina laktobionová pleť zklidňuje a hydratuje a je také účinným antioxidantem. Arginin urychluje obnovu buněk, dodává pokožce hydrataci a je oblíbenou složkou certifikované přírodní kosmetiky.

Účinné látky

Gluconolactone, Lactobionic Acid, Arginine

Použití

Výhradně v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

60 ml profesionální balení / EB01880

NEUTRALIZANT N8

Vlastnosti

Ošetření kyselinami způsobuje kolísání pH pokožky, což umožňuje změny v epidermis. To vede od neutrality pH 5,5 k žádoucí a potřebné kyselosti. Po aplikaci kyseliny musíme epidermis pomoci obnovit její normální stav, a to pomocí neutralizantu, který umožňuje zvýšit pH a navrátit ho k přirozeným hodnotám. Po ošetření kyselinami VŽDY použijeme Neutralizant.

Účinné látky

Laktát amonný

Použití

Výhradně v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

125 ml profesionální balení / EB00060

INTENZIVE REPAIR POST PEEL MASK

Vlastnosti

Díky synergii obsažených látek má výrazné uklidňující a hydratační vlastnosti. Má hojivý a protizánětlivý účinek a stimuluje regeneraci a tvorbu nových buněk. Po peelingu pomocí kyselin působí vysloveně jako uklidňující balzám na pokožku.

Účinné látky

Minerály a jíly: kaolin, bentonit, montmorillonit
Hydratační faktory: urea, hydrolyzovaný kolagen
Ostatní účinné látky: třezalka, měsíček, lípa, chrpa, heřmánek

Použití

Výhradně v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

250 ml profesionální balení / EB01642

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ACID LINE

Řada ošetření ACID LINE zahrnuje jedinečný výběr přírodních kyselin pro chemické peelingy. Během kosmetického ošetření jsou použity látky přírodního původu, které působí na pleť jako silný a hloubkový peeling. Použité kyseliny mají exfoliační a regenerační účinky na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení všech kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti. Během ošetření ACID LINE je Vám vybrán takový průběh kosmetického ošetření, který respektuje potřeby právě Vaší pleti. Vaše pleť může být ošetřena kyselinou glykolovou, mandlovou, kojovou a mléčnou.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 60 minut

Zvolte menu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Košík Položka odebrána Zpět
  • Není vožen žádný produkt.