Vylepšené sluneční filtry

Tato řada opalovacích produktů nabízí komplexní ochranu před slunečním zářením díky pokročilým technologiím, které chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Jsou použity pouze speciální látky s vysokou účinností a dobrou snášenlivostí. Tato řada je ideální pro přípravu pokožky před sluněním a díky jejímu používání získáte krásnou a zdravou pokožku. Všechny produkty mají lehkou a snadno roztíratelnou konzistenci.

PRODUKTOVÁ ŘADA BRONZE LINE

DRY OIL SPF 30

Vlastnosti

Synergie použitých aktivních složek poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením, přičemž pokožce dodává dlouhotrvající hnědou barvu a zároveň zabraňuje dehydrataci kůže a vlasů, vystavených slunci nebo moři. Okamžitě se vstřebává a je voděodolný. Konzistence umožňuje pokožce volně dýchat.

Složení

Provitamín A, arganový olej, sezamový olej, hroznový olej, TYR CLINDRICA Tm, SPF a ochranné faktory Monoi/Gardenia (Monoi – vyslovuje se mah-noy – je tahitské slovo označující vonný olej. Vyrábí se namáčením květů gardénie do kokosového oleje. Pokožku přirozeně hydratuje a ochraňuje. Tato rostlina prý je tajemstvím krásy domorodých obyvatel Tahiti.)

Typy pleti

Všechny typy pleti, lze použít i na vlasy

Balení

185 ml maloobchodní balení / EB01792

AKUA BRONZE SPF 30

Vlastnosti

Hydratační voděodolný krém na opalování, který zlepšuje opálení pokožky a zároveň jí poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením. Tekutá nemastná konzistence se lehce a rychle vstřebává a zajišťuje pokožce i vlasům svěžest a ochranu před oxidačním poškozením způsobeným dlouhým pobytem na slunci nebo v mořské vodě. Zajišťuje rovnoměrné a dlouhodobé opálení, zabraňuje stárnutí pokožky v důsledku opalování a chrání před vznikem pigmentových skvrn od slunce.

Složení

Hydromanil Tm, vitamín E, aloe vera, retinol, ochranné faktory SPF SUN CAT MTA a Monoi/Gardenia (Monoi – vyslovuje se mah-noy – je tahitské slovo označující vonný olej. Vyrábí se namáčením květů gardénie do kokosového oleje. Pokožku přirozeně hydratuje a ochraňuje. Tato rostlina prý je tajemstvím krásy domorodých obyvatel Tahiti.)

Typy pleti

Všechny typy pleti, lze použít i na vlasy

Balení

185 ml maloobchodní balení / EB01793

NUTRICOSMETICA BRONZE NATURAL

Vlastnosti

Potravinový doplněk na bázi tyrosinu, luteinu, lykopenu, beta-karotenů, vitamínů B2, B9, E a C, selenu a manganu, který pomáhá chránit pokožku před oxidačním poškozením způsobeným slunečními paprsky.

Složení

Tyrosin, želatina (obal tobolky), posilovač objemu (mikrokrystalická celulóza, maltodextrin), vitamín C, selenové kvasnice, vitamín E (50 %), manganový glukonát, beta-karoten (10 %), lykopen (5 %), lutein (5 %), barvivo tobolky oxid titaničitý, vitamín B2, činidlo proti spékání (oxid křemičitý) a vitamín B9.

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

60 tobolek maloobchodní balení / EB01685

COCO AFTER SUN

Vlastnosti

Hydratační a regenerační kokosový komplex pro péči o pokožku po opálení. Tekutá emulze svým složením a hedvábnou texturou pečuje o opálenou pokožku a působí na sluneční erytém, regeneruje a hydratuje. Opálená pokožka je zklidněná a zdravé opálení je po ošetření tímto přípravkem lépe fixováno. Vynikající tělové mléko.

Složení

Kokos, hydratační faktory

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

250 ml maloobchodní balení / EB01795