Obnova buněk

Objevte kouzlo věčného mládí s touto mimořádnou produktovou řadou a dopřejte si luxusní zlatou péči. GOLD LINE bojuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím také proti jejímu stárnutí a cílem této řady je dosáhnout zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, bambus a zelený čaj, jsou Vaší vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů.

PRODUKTOVÁ ŘADA GOLD LINE

ULTRA FIRMING AGELESS DAY CREAM

Vlastnosti

Zvyšuje a udržuje vlhkost pleti díky obsahu kyseliny hyaluronové. Díky obsahu aktivních látek bojuje proti hormonálním změnám v pokožce. Výtažky z bambusu působí proti UV záření a v něm obsažené omega kyseliny stimulují metabolické procesy pro udržení energie a vitality. Díky výtažkům z orchidey zůstává pokožka svěží a projasněná po celý den. Obsažené koloidní zlato podporuje regeneraci a obnovu pokožky, posiluje a harmonizuje vzhled pleti a zabraňuje jejímu stárnutí.

Účinné látky

Sezam, zinek, zelený čaj, kyselina hyaluronová, bambus, hedvábný protein

Použití

Naneste dostatečné množství krému na obličej a krk a rozetřete po pokožce lehkou masáží až do vstřebání.

Typy pleti

Ochablá pokožka s nedostatkem vitality, hustoty a jasu

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01449
250 ml profesionální balení / EB01606

PERFECT ANTIAGE NIGHT REPAIR COMPLEX

Vlastnosti

Noční krém pro boj se stárnutím pokožky, který povzbuzuje produkci kolagenu. Díky svému složení pleť regeneruje, zvlhčuje a zanechává ji krásně vláčnou a jemnou. Exkluzivní složení tohoto krému (koloidní zlato, orchidej, lilie) v sobě ukrývá kouzlo věčného mládí pokožky.

Účinné látky

Bambus, kyselina hyaluronová, jantar, kyselina mléčná, jojobový olej, bambucké máslo, olivový olej, šalvějový olej

Použití

Naneste dostatečné množství krému na obličej a krk a rozetřete po pokožce lehkou masáží až do vstřebání.

Typy pleti

Ochablá pokožka s nedostatkem vitality, hustoty a jasu

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01447
250 ml profesionální balení / EB01607

ELIXIR CELL RENEWAL

Vlastnosti

Regenerační sérum s exkluzivním anti-age efektem. Svým složením a svými vlastnostmi je vhodné zejména pro starší pleť s pigmentovými změnami a nesouměrnou barevností pleti. Dokáže barevný tón pokožky krásně sjednotit a zvyšuje pevnost a pružnost tkání.

Účinné látky

L-karnitin, kyselina kojová, zelený čaj

Použití

Naneste malé množství séra přímo na pokožku obličeje a krku a vmasírujte do úplného vstřebání. Dále by měl následovat závěrečný krém ze stejné řady.

Typy pleti

Starší pokožka s pigmentacemi, pleť s nerovnoměrnou barvou

Balení

15 ml maloobchodní balení / EB01624
125 ml profesionální balení / EB01462

GOLDEN SECRET MASK

Vlastnosti

Pleťová maska. Toto je opravdové tajemství krásy Vaší pleti. Obnovuje hluboké kožní struktury a zvyšuje pružnost a pevnost tkání. Má antioxidační účinky a podílí se na ochraně buněk. Vaší pleti dodá jas, pružnost a vitalitu.

Účinné látky

Zinek, měď, zelený čaj, bambus, sezam, koloidní zlato, olivový olej, rýžový protein, kaolín, pšeničné klíčky

Použití

Naneste štětcem na obličej a krk. Vyhněte se kontaktu s očima. Nechte působit cca 20 minut. Po zaschnutí odstraňte vlhkým teplým ručníkem.

Typy pleti

Starší pokožka s pigmentacemi, pleť s nerovnoměrnou barvou

Balení

500 ml profesionální balení / EB01608

AGELESS PEELING SCRUB

Vlastnosti

Peeling pro profesionální salonní ošetření, který slouží k odstranění odumřelých kožních buněk z pokožky. Zvyšuje okysličení pokožky, usnadňuje pronikání účinných látek do kůže a pomáhá tak zvyšovat účinnost látek působících proti pigmentacím.

Účinné látky

Kyselina mléčná, kyselina kojová, jantar

Použití

Naneste tenkou vrstvu na obličej, a zlehka produkt zapracujte. Zhruba po 5 minutách pleť jemně očistěte pomocí vlhkého vlažného ručníku, poté pleť osušte papírovým ubrouskem a následně štětcem Kabuki odstaňte všechny drobné částice jantaru z pleti.

Typy pleti

Starší pokožka bez vitality a pleť s pigmentacemi

Balení

500 ml profesionální balení / EB01609

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ GOLD LINE

Objevte kouzlo věčného mládí s tímto mimořádným ošetřením a dopřejte si luxusní zlatou péči. Ošetření GOLD LINE bojuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím také proti jejímu stárnutí. Cílem této řady je dosáhnout zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, orchidea, bambus a zelený čaj jsou Vaší vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů.  Ošetření zvyšuje a udržuje vlhkost pleti díky obsahu kyseliny hyaluronové. Díky obsahu aktivních látek bojuje proti hormonálním změnám v pokožce. Výtažky z bambusu působí proti UV záření a omega kyseliny stimulují metabolické procesy pro udržení energie a vitality. Díky výtažkům z orchidey zůstává pokožka svěží a projasněná po celý den. Obsažené koloidní zlato podporuje regeneraci a obnovu pokožky, posiluje a harmonizuje vzhled pleti a zabraňuje jejímu stárnutí. Účinné látky použité v tomto ošetření: koloidní zlato, lilie, orchidea, sezam, zinek, zelený čaj, kyselina hyaluronová, bambus, hedvábný protein, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, SPF 15.

Ošetření je vhodné pro omlazení pleti a k nastolení hormonální rovnováhy. Ženy 20 +

Délka ošetření 60 minut