Obnova buněk

Objevte kouzlo věčného mládí s touto mimořádnou produktovou řadou a dopřejte si luxusní zlatou péči. GOLD LINE bojuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím také proti jejímu stárnutí a cílem této řady je dosáhnout zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, orchidea, bambus a zelený čaj jsou Vaší vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů.

PRODUKTOVÁ ŘADA GOLD LINE

ULTRA FIRMING REVITALISANT DAY CREAM SPF 15

Vlastnosti

Zvyšuje a udržuje vlhkost pleti díky obsahu kyseliny hyaluronové. Díky obsahu aktivních látek bojuje proti hormonálním změnám v pokožce. Výtažky z bambusu působí proti UV záření a v něm obsažené omega kyseliny stimulují metabolické procesy pro udržení energie a vitality. Díky výtažkům z orchidey zůstává pokožka svěží a projasněná po celý den. Obsažené koloidní zlato podporuje regeneraci a obnovu pokožky, posiluje a harmonizuje vzhled pleti a zabraňuje jejímu stárnutí.

Účinné látky

Koloidní zlato, lilie, orchidea, sezam, zinek, zelený čaj, kyselina hyaluronová, kyselina mléčná, bambus, hedvábný protein, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, SPF 15

Použití

Ráno naneste dostatečné množství krému na obličej a krk a rozetřete po pokožce lehkou masáží až do vstřebání.

Typy pleti

Ochablá pokožka s nedostatkem vitality, hustoty a jasu

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01449
250 ml profesionální balení / EB01606

PERFECT ANTIAGE NIGHT REPAIR COMPLEX

Vlastnosti

Noční krém pro boj se stárnutím pokožky, který povzbuzuje produkci kolagenu. Díky svému složení pleť regeneruje, zvlhčuje a zanechává ji krásně vláčnou a jemnou. Exkluzivní složení tohoto krému (koloidní zlato, orchidej, lilie) v sobě ukrývá kouzlo věčného mládí pokožky.

Účinné látky

Koloidní zlato, bambus, orchidej, zelený čaj, kyselina hyaluronová, kyselina mléčná, jantar, lilie, hořčík, sezam, jojoba

Použití

Večer naneste dostatečné množství krému na obličej a krk a rozetřete po pokožce lehkou masáží až do vstřebání.

Typy pleti

Ochablá pokožka s nedostatkem vitality, hustoty a jasu

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01447
250 ml profesionální balení / EB01607

ELIXIR CELL RENEWER

Vlastnosti

Regenerační sérum s exkluzivním anti-age efektem. Svým složením a svými vlastnostmi je vhodné zejména pro starší pleť s pigmentovými změnami a nesouměrnou barevností pleti. Dokáže barevný tón pokožky krásně sjednotit a zvyšuje pevnost a pružnost tkání.

Účinné látky

Elastin, kyselina kojová, orchidej, zelený čaj, sojový protein,

Použití

1× denně naneste malé množství séra přímo na pokožku obličeje a krku a vmasírujte do úplného vstřebání. Dále by měl následovat závěrečný krém.

Typy pleti

Starší pokožka s pigmentacemi, pleť s nerovnoměrnou barvou

Balení

15 ml maloobchodní balení / EB01624
125 ml profesionální balení / EB01462

MASK GOLDEN SECRET

Vlastnosti

Pleťová maska. Toto je opravdové tajemství krásy Vaší pleti. Obnovuje hluboké kožní struktury a zvyšuje pružnost a pevnost tkání. Má antioxidační účinky a podílí se na ochraně buněk. Vaší pleti dodá jas, pružnost a vitalitu.

Účinné látky

Zinek, hořčík, měď, zelený čaj, bambus, lilie, sezam, koloidní zlato, orchidej, rýžový protein, kaolín

Použití

Naneste štětcem na obličej a krk. Vyhněte se kontaktu s očima. Po zaschnutí odstraňte vlhkým a teplým ručníkem.

Typy pleti

Starší pokožka s pigmentacemi, pleť s nerovnoměrnou barvou

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB11451
500 ml profesionální balení / EB01608

PEELING SCRUB PERFECT GOLD

Vlastnosti

Peeling pro profesionální salonní ošetření, který slouží k odstranění odumřelých kožních buněk z pokožky. Zvyšuje okysličení pokožky, usnadňuje pronikání účinných látek do kůže a pomáhá tak zvyšovat účinnost látek působících proti pigmentacím.

Účinné látky

Kyselina kojová, kyselina mléčná, jantar

Použití

Naneste dostatečné množství krému na obličej a krk a roztírejte po pokožce lehkou masáží zhruba 5 minut. Pleť opláchněte vodou a ošetřete pleťovou vodou pro vyrovnání pH pokožky.

Typy pleti

Starší pokožka bez vitality a pleť s pigmentacemi

Balení

500 ml profesionální balení / EB01609

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ GOLD LINE

Objevte kouzlo věčného mládí s tímto mimořádným ošetřením a dopřejte si luxusní zlatou péči. Ošetření GOLD LINE bojuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím také proti jejímu stárnutí. Cílem této řady je dosáhnout zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, orchidea, bambus a zelený čaj jsou Vaší vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů.  Ošetření zvyšuje a udržuje vlhkost pleti díky obsahu kyseliny hyaluronové. Díky obsahu aktivních látek bojuje proti hormonálním změnám v pokožce. Výtažky z bambusu působí proti UV záření a omega kyseliny stimulují metabolické procesy pro udržení energie a vitality. Díky výtažkům z orchidey zůstává pokožka svěží a projasněná po celý den. Obsažené koloidní zlato podporuje regeneraci a obnovu pokožky, posiluje a harmonizuje vzhled pleti a zabraňuje jejímu stárnutí. Účinné látky použité v tomto ošetření: koloidní zlato, lilie, orchidea, sezam, zinek, zelený čaj, kyselina hyaluronová, bambus, hedvábný protein, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, SPF 15.

Ošetření je vhodné pro omlazení pleti a k nastolení hormonální rovnováhy. Ženy 20 +

Délka ošetření 60 minut

Zvolte menu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Košík Položka odebrána Zpět
  • Není vožen žádný produkt.