XEBOR LINE

Účinná síla přírody v boji proti akné

I problematická pleť může být krásná

Kosmetická řada XEBOR je skutečná cesta ke krásné pleti. Obsažené přírodní výtažky z rostlin normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. Je dosaženo hydrolipidové rovnováhy a pleť je hladká a hydratovaná.

PRODUKTOVÁ ŘADA XEBOR

REMINERALIZING SEBUM CONTROL DAY GEL

Vlastnosti

Lehká a gelová konzistence, která zvlhčuje a vyživuje pokožku a dodává jí hebkost a pružnost. Rychle se vstřebává a dodává pokožce jas. Díky svým aktivním složkám, což jsou kolagen a aminokyseliny, tvoří ochrannou bariéru pleti a působí proti účinku volných radikálů. Doporučujeme speciálně pro mastnou a aknózní pleť.

Účinné látky

Kolagen, aminokyseliny, kyselina jablečná

Použití

Ráno naneste malé množství gelu přímo na pokožku obličeje a krku a vmasírujte do úplného vstřebání.

Typy pleti

Mastná pokožka s akné

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01766

REMINERALIZING SEBUM CONTROL NIGHT CREAM

Vlastnosti

Krém určený speciálně pro mastnou a problematickou pokožku s akné. Obsahuje celou skupinu vitamínů B, které jsou důležité pro výživu pokožky, a také hydratační faktory s účinnými látkami pro udržení vláčné a hydratované pokožky. Normalizuje tvorbu nadbytečného mazu a reguluje tak vznik akné.

Účinné látky

Hydratační faktory: glukóza, urea, kyselina glutamová, lysin, glycin, kyselina mléčná, sodík, polyplanty s účinkem proti akné: lykopen, česnek, síra

Použití

Večer naneste malé množství gelu přímo na pokožku obličeje a krku a vmasírujte do úplného vstřebání.

Typy pleti

Mastná pokožka s akné

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB00021
250 ml profesionální balení / EB01689

EXFO PEELING CREAM

Vlastnosti

Peeling určený pro použití v profesionálních kosmetických salonech. Působí exfoliačně a zajišťuje pokožku hedvábně hladkou na dotek. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Účinné látky

Hnědé řasy rozsivky

Použití

Určeno k použití v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

250 ml profesionální balení / EB00010

PORE CLEANSING GEL

Vlastnosti

Inovativní gel, který usnadňuje extrakci komedonů a nečistot z mastné pokožky se sklonem k akné. Obsažené aktivní látky mají komedolytické, keratolytické, adstringentní, a postbiotické vlastnosti. Díky tomu tento produkt napomáhá hygienickým, šetrným a účinným způsobem extrakci komedonů a černých teček a zároveň také pečuje o kožní mikrobiom.

Účinné látky

Kyselina salicylová, Carystoft Probio, Pore Reductyl NT, Actiol Green

Použití

Určeno k použití v profesionálním kosmetickém salonu. Očistěte pleť pomocí fluidu a lotion a poté proveďte mechanický peeling. Po odstranění peelingu naneste lehkou masáží Pore Cleansing Gel a nechte působit 10 minut. Poté proveďte extrakci pórů ručně nebo pomocí ultrazvukové špachtle.

Typy pleti

Všechny typy pleti, zejména pleť se sklonem k akné a černým tečkám

Balení

200 ml profesionální balení / EB01941

CLAY MASK

Vlastnosti

Maska určená k použití v profesionálním kosmetickém salonu, s remineralizačním a hydratačním účinkem na pokožku. Je účinná při extrakci komedonů a funguje jako činidlo pro keratinizovanou tkáň.

Účinné látky

Kaolin, bentonit, zelený jíl montmorillonit

Použití

Určeno k použití v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Všechny typy pleti

Balení

500 ml profesionální balení / EB01413

CBM CONTROL SEBO

Vlastnosti

Sérum určené pro mastnou a problematickou pleť s akné. Zabraňuje tvorbě přebytečného mazu a udržuje v rovnováze hydrolipidovou vrstvu pokožky. Sérum má unikátní složení, kombinuje v sobě účinné látky z rostlin a zvlhčující faktory, které udržují optimální pH problematické pokožky. Zabraňuje stárnutí pokožky a postupnému zhoršování její struktury, čistí póry a uzavírá je. Pokožce dodává matný vzhled.

Účinné látky

Hydratační faktory: sodium PCA, glukóza, kyselina glutamová, lysin, glycin, alantoin, kyselina mléčná, urea, glukonát měďnatý.
Hydratační polyplanty: šalvěj lékařská, bez černý, chmel otáčivý, měsíček lékařský, echinacea, fucus.
GLYKOSINAL VEG (glykoproteiny z kořene ženšen, kyselina hyaluronová, hydrolyzované glykosaminoglykany, glukonát měďnatý, kyselina pyroglutámová).

Použití

Naneste celý obsah ampule na pokožku obličeje a krku a vmasírujte do úplného vstřebání, nebo ampuli aplikujte přímo do krému Infinity nebo Xebor. Požívejte v kombinací s vhodným krémem INFINITY nebo XEBOR pro dokonalou synergii.

Typy pleti

Mastná pokožka s akné

Balení

10 × 2 ml maloobchodní balení / EB01656

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ XEBOR

Přírodní výtažky z rostlin obsažené v tomto kosmetickém ošetření normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. V ošetření je použito intenzivní rostlinné sérum B. M. C. XEBOR, které v sobě kombinuje účinné přírodní látky a zvlhčující složky, jež udržují optimální pH problematické pokožky s akné. Sérum zabraňuje stárnutí pokožky a zhoršování její struktury, čistí póry a uzavírá je. Po ošetření je pokožka zklidněná, hydratovaná a má matný vzhled. I problematická pokožka může být krásná, proto neváhejte vyzkoušet sílu přírody v boji proti akné. Během ošetření problematické pleti XEBOR je použito intenzivních rostlinných extraktů a látek, které mají příznivý vliv na zlepšení stavu pokožky s akné. Za zmínku stojí například kolagen, aminokyseliny, kyselina jablečná, glukóza, urea, kyselina glutamová, kyselina mléčná, kaolin, zelený jíl, řasa fucus, mydlice lékařská a mnohé další účinné látky.

Ošetření je vhodné pro mastnou pokožku se sklonem k akné. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Délka ošetření 60 minut