PURE OIL BODY

Esenciální oleje pro krásnou a zářivou pleť a pokožku celého těla

 

ESENCIÁLNÍ OLEJE PRO KRÁSNOU A ZÁŘIVOU PLEŤ A POKOŽKU CELÉHO TĚLA

V souladu s moderními trendy představujeme novou kosmetickou řadu vysoce účinných olejů, pomocí kterých dosáhneme celkové stimulace tkání, jejich okysličení a rovnováhy mezi jin a jang. Smíchali jsme tradiční exotické a jiné inovativní oleje tak, abychom dosáhli personalizovaného přístupu k ošetření a co nejlepších výsledků.

Při práci s touto luxusní řadou olejů používáme také nástroje, jako je Gua Sha a Lifting Cup, které zlepšují pronikání účinných látek do pokožky a také ji zpevňují a okysličují.

PRODUKTOVÁ ŘADA PURE OIL PRO TĚLO

ANTI-CELLULITE BODY OIL

Vlastnosti

Tonizuje, odvodňuje, stimuluje mikrocirkulaci, a tím bojuje proti celulitidě a výrazně zlepšuje texturu pokožky. Díky svému složení také pokožku vyživuje, zklidňuje a hloubkově hydratuje. Navíc působí jako antioxidant a má antiseptickou sílu.

Účinné látky

Jojoba Oil, Carapa Guaianensis Oil, Coffea Arabica Oil, DELIPIDOL®, Vitamín E, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Cymbopogon Citratus Oil

Použití

Po sprchování aplikujte na místa s celulitidou, nejlépe na mírně vlhkou pokožku. Pracujte krouživými, vzestupnými pohyby a směrem k lymfatickým uzlinám. Pro zesílení účinku doporučujeme před sprchováním promasírovat ošetřované partie tělovým kartáčem. Pro lepší stimulaci pokožky můžete také před nebo po nanesení oleje použít kameny Gua Sha.

Typy pleti

Pokožka s celulitidou

Balení

100 ml maloobchodní balení / EB01938
200 ml profesionální balení / EB01940

FIRMING BODY OIL

Vlastnosti

Zpevňuje ochablou pokožku, a redukuje strie. Celkově zlepšuje vzhled pleti, která je po jeho použití hladká a hydratovaná. Chrání pokožku před záněty, posiluje přirozenou kožní bariéru, podporuje tvorbu nových buněk a pomáhá pokožce zlepšit její texturu a hydrataci zevnitř.

Účinné látky

Manketi Oil, Jojoba Oil, Marula Oil, Lif Oleactiv, Kahai Oil, Vitamín E, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Cymbopogon Citratus Oil

Použití

Po sprchování aplikujte na mírně vlhkou pokožku. Pro zesílení účinku doporučujeme před sprchováním promasírovat ošetřované partie tělovým kartáčem. Vhodné pro pokožku celého těla.

Typy pleti

Ochablá pokožka a/nebo strie

Balení

100 ml maloobchodní balení / EB01937
200 ml profesionální balení / EB01949