Vítejte v epigenetice
– Vaše mládí je zpět

Epigenetika je relativně nová věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Kosmetická řada EPIGENETIKA od Eberlin Biocosmetics, je založena na revoluční epigenetické vědě s aktivními nanonosiči a dalšími faktory, které ovlivňují naše geny. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. Exkluzivní aktivní složky modulují a regulují microRNA, které jsou zodpovědné za stárnutí pokožky. Pokožka získává zpět svoji vitalitu a pružnost a je viditelně hladší, pevnější a mladší.

PRODUKTOVÁ ŘADA EPIGENETIKA

PREMIUM LE LIFT CREAM

Vlastnosti

Tento mimořádný krém si dokáže přečíst historii Vaší pleti a znovu aktivuje všechny mechanismy mládí a vytvoří inteligentní opatření proti stárnutí pokožky. Multi-genetická technologie s obsahem peptidů tak poskytuje Vaší pleti pevnost, pružnost a v důsledku toho i liftingový účinek. Během jednoho měsíce se zvýší pevnost Vaší pokožky o 20%, výskyt vrásek je za stejnou dobu o 20% nižší a jas Vaší pleti je zvýšen o 88%. Kontury Vašeho obličeje jsou také pevnější a mladistvější. Vítejte v epigenetice, Vaše mládí je zpět.

Účinné látky

Niosoma Nio-age, Collaxyl, chia, argan, semena hroznového víno, jojoba

Použití

Naneste malé množství krému přímo na pokožku obličeje a krku a vmasírujte do úplného vstřebání.

Typy pleti

Stárnoucí pleť

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01662
250 ml profesionální balení / EB01714

PREMIUM LE LIFT SERUM

Vlastnosti

Intenzivní regenerační sérum s aktivními složkami v jejich nejčistší a koncentrované formě. Dokáže se přizpůsobit každé pokožce, má liftingový efekt a působí tak příznivě na mladistvý vzhled oválu obličeje. Pokožka se regeneruje, obnovuje svoji hustotu a tloušťku a získává zpět svoji pružnost a vitalitu.

Účinné látky

Akácie, bambus, pycnogenol, niosome, kyselina hyaluronová, kaempferol (antioxidant), zázvor, elastin, probiotika provilacteo G.DBN, orchidea

Použití

Naneste malé množství séra přímo na pokožku obličeje a krku a vmasírujte do úplného vstřebání. Dále by měl následovat závěrečný krém.

Typy pleti

Stárnoucí pleť

Balení

50 ml maloobchodní balení / EB01663
125 ml profesionální balení / EB01679

PREMIUM LE LIFT EYE CONTOUR

Vlastnosti

Vytvořeno a navrženo speciálně pro zralou pleť. Svým bohatým obsahem živin a aktivních látek bojuje s příznaky stáří a s hormonálními změnami v pokožce. Snižuje výskyt tmavých kruhů a otoků očních víček a obnovuje pevnost a vlhkost pokožky. Oční okolí je jemnější a hladší a získává lepší jas.

Účinné látky

Detoskin, Multieffect-3R SH Polipeptide-45, ginkgo biloba, chrpa, organický křemík G5 (kolagen + elastin), phosphatidyl choline, extrakt ze sojového lecitinu

Použití

Naneste malé množství séra přímo na pokožku očního okolí a vmasírujte do úplného vstřebání. Dále by měl následovat závěrečný krém.

Typy pleti

Stárnoucí pleť, určeno pro oční okolí

Balení

15 ml maloobchodní balení / EB01690
50 ml profesionální balení / EB01706

PREMIUM LE LIFT MASK

Vlastnosti

Vysoce účinná regenerační a zpevňující maska na bázi alginátů s obsahem mořských řas, minerálních solí, vitamínů a stopových prvků. Maska je určena pro použití v kosmetickém salónu.

Účinné látky

Zirhafirm, Pronalen EAP, alginát sodný, organický křemík G5 (kolagen + elastin), pronalen EAP (polyplant z kaštanu koňského, bodláku, zeleného čaje a pšeničných klíčků)

Použití

Určeno k použití v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Stárnoucí pleť

Balení

250 ml profesionální balení / EB0108

PREMIUM LE LIFT CATALYST

Vlastnosti

Katalyzátor určený k použití s alginátem pro rychlé schnutí masek.

Účinné látky

Chlorid vápenatý, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin

Použití

Určeno k použití v profesionálním kosmetickém salonu

Typy pleti

Stárnoucí pleť

Balení

100 ml profesionální balení / EB01707

Zvolte menu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Košík Item Removed. Undo
  • No products in the cart.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím