BOTANICKÁ ZAHRADA

Limitovaná série pro oči a rty, která vzdává hold přírodě a čerpá z jejích darů a krás.

Limitovaná série očních tužek obsahuje tři různé odstíny – bílou, tyrkysovou a modrou – s antioxidačními aktivními složkami, mastnými kyselinami a vitamíny, které regenerují citlivou pokožku očního okolí, snižují známky únavy a pokožku hydratují.

Limitovaná série lesků na rty v lehké tělové a růžové barvě, které obsahují hydratační prostředky a oleje a regenerují.

LIMITOVANÁ KOLEKCE BOTANICKÁ ZAHRADA

CALLA – přírodní lesk na rty

Vlastnosti

Přírodní lesk na rty, který je zvlhčuje a zvětšuje jejich objem. Lesk má příjemnou hedvábnou texturu a jemnou ovocnou vůni. Aplikační štětec je tvořen syntetickými vlákny nové generace pro snadné a přesné nanášení. Kala, která dala tomuto lesku jméno, je květem čistoty a představuje krásu a odolnost.

Oblast použití

Rty

Balení

7,4 ml maloobchodní balení / MK00060

DAHLIA – růžový lesk na rty

Vlastnosti

Růžový lesk na rty, který je zvlhčuje a zvětšuje jejich objem. Lesk má příjemnou hedvábnou texturu a jemnou ovocnou vůni. Aplikační štětec je tvořen syntetickými vlákny nové generace pro snadné a přesné nanášení.

Dahlia – jiřina – je květina, která vyjadřuje eleganci a odhodlání.

Oblast použití

Rty

Balení

7,4 ml maloobchodní balení / MK00060

JAZMIN – bílá tužka na oči

Vlastnosti

Bílá tužka s jemnou texturou, vysokou přesností a intenzivním krytím. Je perfektní pro dosažení intenzivního barevného efektu. Složení je bohaté na antioxidační látky, mastné kyseliny a vitamíny, které regenerují, vyživují, snižují známky únavy a poskytují jas a hydrataci jemné pokožce kolem očí.

Oblast použití

Oči

Balení

1,4 g maloobchodní balení / MK00064

LOVELIA – tyrkysová tužka na oči

Vlastnosti

Tyrkysová tužka s jemnou texturou, vysokou přesností a intenzivním krytím. Je perfektní pro dosažení intenzivního barevného efektu. Složení je bohaté na antioxidační látky, mastné kyseliny a vitamíny, které regenerují, vyživují, snižují známky únavy a poskytují jas a hydrataci jemné pokožce kolem očí.

Oblast použití

Oči

Balení

1,4 g maloobchodní balení / MK00062

ROMERO – modrá tužka na oči

Vlastnosti

Modrá tužka s jemnou texturou, vysokou přesností a intenzivním krytím. Je perfektní pro dosažení intenzivního barevného efektu. Složení je bohaté na antioxidační látky, mastné kyseliny a vitamíny, které regenerují, vyživují, snižují známky únavy a poskytují jas a hydrataci jemné pokožce kolem očí.

Oblast použití

Oči

Balení

1,4 g maloobchodní balení / MK00063

Zvolte menu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Košík Položka odebrána Zpět
  • Není vožen žádný produkt.