MAKE-UP A BÁZE

Představujeme Vám lehké a svěží make-upy, které jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť. Navíc dobře kryjí, a přesto působí na pleti přirozeně a svěže. Jako bonus obsahují SPF 15 a poskytují tak základní sluneční ochranu pro Vaši pleť. Dopřejte si až 12 hodin bezchybného make-upu v každém ročním období.

Pro Vaši lepší orientaci jsme dali make-upům mužská jména. Vždy si tak zapamatujete, který máte doma.

MAKE-UP A BÁZE

KOREKTORY A ROZJASŇOVAČE

Produktová řada korektorů a rozjasňovačů je určena pro všechny typy pleti a obsahuje šetrné přírodní látky, jako je aloe vera a heřmánkový extrakt. Řada rozjasňovačů poskytuje světlo hyperpigmentovaným partiím. Tužkové korektory jsou velmi oblíbené pro své dokonalé krycí schopnosti a snadné nanášení. Na pleti zanechávají dokonale matný vzhled. Staňte se sochařem svého obličeje a vymodelujte si pomocí korektorů moderními stínovacími technikami požadovaný vzhled obličeje. Zdokonalte svůj obličej a dodejte mu potřebný vizuální efekt pomocí hry světla a stínu.

KOREKTORY A ROZJASŇOVAČE

PUDRY

Řada kompaktních práškových pudrů s obsahem mikročástic s krycími pigmenty pro každý typ pleti. Jsou ideální pro zafixování make-upu a dodávají Vaší pleti hedvábnou strukturu bez nežádoucího lesku. Řada se skládá z 3 barevných odstínů pudrů a 1 transparentního pudru. Nechte svoji pleť dýchat díky přírodnímu složení produktů.

PUDRY

ŘASENKY A TUŽKY NA OČI

ČERNÁ TUŽKA NA OČI – pro dosažení kouřového efektu
TEKUTÁ OČNÍ LINKA – pro čistou a přesnou linii Vašeho oka
ŘASENKA – pro sametově hebké a zdravé řasy

ŘASENKY A TUŽKY NA OČI

RŤENKY

Všechny rtěnky mají lehké a krémové textury, dobře se nanášejí a dodávají objem Vašim rtům. Jsou trvanlivé, ochraňují Vaše rty faktorem SPF 10 a zvlhčují je díky vitamínu E a složce Maxi Lips Complex.

Pro Vaši lepší orientaci jsme dali rtěnkám ženská jména. Vždy si tak zapamatujete, kterou máte doma, a navíc ji můžete použít s konturovací tužkou na rty stejného jména.

RŤENKY

TUŽKY NA OBOČÍ

Tužky na obočí, které díky jejich vysokému krytí můžete použít jednak na dokonalé dotvarování oblouku obočí, ale také k domalování obočí v případě, že to Vaše již prořídlo. Výsledkem je přirozený vzhled.

TUŽKY NA OBOČÍ

TVÁŘENKY

Řada kompaktních práškových tvářenek s přírodními pigmenty poskytne Vaší pleti krásnou zdravou barvu a saténový vzhled. Řada se skládá ze tří odstínů, které jsou vhodné pro dokonalý vzhled Vaší tváře a krásné komplexní líčení.

TVÁŘENKY

SPECIÁLNÍ KOLEKCE

Limitovaná série pro oči a rty, která vzdává hold přírodě a čerpá z jejích darů a krás.

Limitovaná série očních tužek obsahuje tři různé odstíny – bílou, tyrkysovou a modrou – s antioxidačními aktivními složkami, mastnými kyselinami a vitamíny, které regenerují citlivou pokožku očního okolí, snižují známky únavy a pokožku hydratují.

Limitovaná série lesků na rty v lehké tělové a růžové barvě, které obsahují hydratační prostředky a oleje a regenerují.

SPECIÁLNÍ KOLEKCE

Zvolte menu
CZK Česká koruna
EUR Euro
Košík Položka odebrána Zpět
  • Není vožen žádný produkt.